Naši fitness trenéři

Jméno: Vyvialová Petra

Specializuji se na

Aerobní cvičení
Kruhový trenink
Klasické posilování s činkami a na strojích
Workout (cvičení s vlastní váhou) - JIŽ BRZY
TRX (cvičení na závěsném systému) - JIŽ BRZY

Popis trenéra

Při prvním kontaktu s klientem si nejprve sednu u šálku dobrého čaje nebo kávy a vyslechnu si důvody proč chce klient začít cvičit. Probírám s klientem rovněž cíle a přání, kterých chce dosáhnout. Zjišťuji, zdali se klient už v minulosti setkal s posilováním, či jiným druhem cvičení, což má vliv i na budoucí sestavení tréninkového plánu. Snažím se na první schůzce získat maximum informací pro to, abych byla schopna posoudit celkový individuální přístup ke klientovi. Rovněž i klient je informován o veškerých mých cenách a může se dotázat na cokoliv týkající se tréninku a cvičení. Ráda všem dotazy zodpovím. Na základě získaných informací z první schůzky se pak klient rozhodne, zdali bude chtít abych ho trénovala.

V případě, že se klient rozhodne využít mých služeb

dochází ke druhé schůzce, kde provedu diagnostiku aktuálního stavu postavy klienta, která zahrnuje:

  • měření
  • vážení
  • tepová frekvence
  • stav tuku v těle
  • stav vody v těle

Získané informace následně zaznamenám pro pozdější porovnáváni s budoucími hodnotami. Sleduje se tak postup, který nám říká, zdali se přibližujeme ke stanoveným cílům. Veškerá diagnostika se provádí a zaznamenává jednou měsíčně. V této druhé fázi se s klientem rovněž domlouvám na prvním cvičení, kde potřebuji zjistit, jak klient cvičí, jakou má techniku a získat tak patřičný obraz toho, jak sestavit v třetí fázi tréninkový plán.

Sestavení tréninkového plánu

První tréninkový plán vytvářím cca na měsíc v závislosti na pravidelnosti docházky do posilovny. Při sestavování tréninkového plánu postupuji individuálně a čerpám z poskytnutých informací v předchozích fázích.

Kontaktovat tohoto trenéra

Telefon: 733 184 257, nebo pomocí formuláře

    Galerie trenéra

    Na doplnění dalších trenérů pracujeme, prosíme o strpení