Nový web posilovny Atlas

Proč nový web?

Důvodů je hned několik. Doba jde pořád kupředu a většina populace začala aktivně používat na prohlížení webových stránek svůj chytrý telefon, nebo tablet a staré webové stránky nedisponovaly responzivním designem (designem, který se automaticky přizpůsobuje mobilnímu zařízení tak, aby uživatel nemusel nic zvětšovat a vystačil si při prohlížení webu s jednou rukou). Nové webové stránky touto technologií již disponují.

Dalším důvodem proč je inovace celého systému, která umožňuje napojení na sociální sítě. V tuto chvíli působíme na sociální síti facebook a instagram. Do budoucna bychom rádi přidali YouTube kanál, kde budeme umísťovat veškerá pořízená videa, nebo sdílená videa z jiných kanálů.

Inovace menu webu

Celé menu prošlo rekonstrukcí a zjednodušením. Do budoucna plánujeme přidat sekci „Naši fitness trenéři“ a do sekce fotogalerie umístit fotky z historie posilovny ve Frýdku pod názvem „Z naší historie“.

Pravidelné aktuality a články

Rádi bychom vám pravidelně přinášeli novinky z naších posiloven a pravidelně doplňovali na web články, které vám pomohou s častými dotazy ohledně posilování, doplňků stravy, novinkách a trendech ze světa fitness. Pravidelnost článku bude záviset na naších časových možnostech.

Závěrem

Kdo se bude chtít z nostalgie rozloučit se starými webovými stránkami, může tak učinit zde :)

Staré webové stránky
trin

Autor: TriN